Burton Experience Snowboarding

Od zimní sezóny 2011/2012 se Yettischool připojila k rodině Burton Experience snowboard center. Tato centra jsou po celém světě a zajišťují žákům komplexní a profesioní přístup k výuce snowboardingu.

V Burton Expirience centrech zájemci o výuku najdou snowboardové komplety Burton Learn to ride, které jsou vyvinuty speciálně pro výuku snowboardingu, trpělivý přístup učitelů, svah ideální pro stupeň pokročilosti a půjčovnu, kde vám profesionálně připraví a nastaví vybavení. O tom, že Burton Experience cetrum je správná volba svědčí již to, že po celém světě funguje více než 150 center, kterými projde tisíce začínajích snowboardistů každý rok.

Cílem Learn to ride je poskytnout co nejpříjemnější začátky na snowboardu a pomoci studentům, aby si první hodiny snowboardingu opravdu užili.

Výhody Burton Experience snowboarding centra:

  • kvalitní vybavení půjčovny
  • profesionální nastavení výbavy pro začátky a pro pokročilejší (správná velikost, šířka, měkost prkna, kompatibilita vázání a bot, snadné používání vázání)
  • odpovídající svah pro váš stupeň pokročilosti
  • trpělivý přístup učitelů, zpětná vazba ve výuce

A co více? Podívejte se na naše ceny!

Pokud se sami chcete naučit jezdit a to v jakémkoli věku, či chcete dát své dítko do snowboardové školy, zkuste to s námi a sami uvidíte, že Burton Experience centrum je správná volba!

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates