Půjčovna lyží, snowboardů a dalšího sportovního vybavení - Boží Dar

Snowboardové komplety

Možná byste si snowboarding moc rádi vyzkoušeli, ale nechcete si hned kupovat nové prkno. Nebo se dostanete na hory jen občas a vlastní snowboard se vám jednoduše nevyplatí. Ať už je váš důvod jakýkoli, naše půjčovna na Božím Daru je tu jen a jen pro vás. Od roku 2011 v naší půjčovně najdete pouze snowboardy značky Burton LTR a to pořád za cenu 250,- na den. Tyto snowboardy jsou speciálně vyvinuty pro půjčovny a školy.

Půjčovna lyží

V Yetti najdete také půjčovnu sjezdových a běžeckých lyží. Postupně pro vás vybavujeme půjčovnu kvalitním sjezdovým lyžařským vybavením od značky K2. Lyže si můžete samozřejmě vypůjčit také pro děti. Pokud máte raději běžky, v Yetti seženete lyže značky Atomic na klasiku.

Vozík Charriot s příslušenstvím

Zůstaňte s vaší rodinou v pohybu. V Yetti půjčovně je možné si zapůjčit lyžařský set na Chariot. Díky tomu můžete vyrážet do stopy i těmi nejmenšími. K Chariotu si můžete zapůjčit také teplý vak.

Sněžnice

Pokud vás nebaví sjezdovky ani běžky, ale přesto si chcete užít zimu, tak vyzkoušejte sněžnice a budete jistě nadšeni! Sami, ve dvou, s přáteli nebo s rodinou, můžete vyrazit naprosto kamkoli a poznat tak krásné kouty zimní přírody.

Snowkiting

Mezi hlavní zimní sporty se již před nějakou dobou dostal také snowkiting, proto v naší půjčovně nesmí chybět kitové vybavení. V Yetti půjčovně si můžete zapůjčit uplně nové modely kitů značky Bestkiteboarding, CrazyFly a Gin . A také samozřejmě doplňky jako jsou trapezy a helmy.

Helmy a brýle

V Yetti si také samozřejmě můžete vypůjčit kvalitní helmy od nejmenších dětských velikostí až po velikosti XXL. Pokud zapomenete brýle, můžete si je u nás nejen zakoupit, ale také půjčit a to za minimální ceny.

Sáně

V půjčovně nabízíme moderní sáně FORT nebo klasické, dřevěné sáně s ohrádkou pro malé děti.

Ceník půjčovny >

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates